Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Схема для вишивання бісером Орхідея FLS-049D 15 x 15
Схема для вишивання бісером Орхідея FLS-049D 15 x 15
Стать: Для всіх
Вік : від 5 років


Вага: 0 г.
Ширина: 150 мм.
Висота: 150 мм.
Довжина: 0 мм.Торгова марка: ТМ Волшебная страна
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: rv0052361


Унікальним подарунком для дітей, які полюбляють рукоділля стане схема для вишивання бісером Орхідея. Фіолетова та жовта орхідеї в цвіту з яскравими акцентами. Саме такий малюнок зображений на схемі для вишивання. До набору для вишивання входять натуральне полотно на підрамнику, кріплення для готової картини та інформація по тому, як правильно обирати бісер. Кольорові бусинки до набору не входять. Завдяки прекрасному нанесенню схеми для вишивання на полотні дітям дуже легко заповнити всі елементи картини яскравими бусинками. Випробувати точність, вправність та терпіння з таким набором дуже легко. Заняття за таким рукоділлям розвиває творчий смак, дрібну моторику рук та посидючість. Надзвичайна картина стане шикарною прикрасою будь-якої кімнати.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее