Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Набір для юного художника Малювалка №4, Танк, 2030 см
Набір для юного художника Малювалка №4, Танк, 2030 см
Стать: Для всіх
Вік : від 4 років


Вага: 450 г.
Ширина: 17 мм.
Висота: 370 мм.
Довжина: 240 мм.Торгова марка: TM Роса
Упаковка: Полиэтилен
Матеріал: Смешанный

№: ss0081647


У наборі Танк» юний художник знайде все необхідне для того, щоб сміливо приступити до малювання. Освоїти ази малювання допоможуть дитині не тільки матеріали і інструменти, що входять в набір, але і карта змішування кольорів, яка розкриє секрети створення нових відтінків. Гуашеві фарби є найкращим матеріалом для знайомства з живописом за рахунок легкості використання. Гуаш дає бархатистий ефект, а її кольори добре змішуються між собою. До того ж, вона легко відмивається водою, що гарантує чистий одяг у дитини. Пензлик стане вірним помічником юному художнику при створенні багатьох яскравих робіт. Разом з дитиною, по завершенню роботи, готову картину можна оформити в рамку і прикрасити нею дитячу кімнату. Широкий вибір мотивів дозволить юному художнику вибрати малюнок, який більше подобається. Малюючи, дитина розвине в собі художні здібності і такі якості, як творче мислення, креативність, посидючість, уяву. Яскравий набір для юного художника Танк» в ролі подарунка порадує кожного дитини, адже саме в дитинстві творчість є невідємною частиною життя. Займаючись творчістю діти пізнають світ, розкривають свої можливості.
Набір для юного художника включає:
- Полотно на картоні ручної роботи з контуром;
- Деревяну рамку з кріпленням;
- Гуашеві фарби:
• 6 стандартних кольорів червоний, зелений, синій, жовтий, білий, чорний;
• 2 кольори з перламутром синій, зелений для додання малюнку цікавих акцентів;
- Пензлик довгожителя;
- Карту змішування кольорів.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее