Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
'/var/www/html/images/rave/watermark.png' false Invalid image file. file: /var/www/html/protected/components/CImageHandler.php. line: 151
Муз разв.телефон повторюхаТелефон 7344 72шт2 батар.,вчить цифр,букв,фігур,в кор. 20126см
Стать: Для всіх
Вік : від 2 років
Language:Російськомовні
Функції: Музичні ефекти
Функції: Звукові ефекти
Функції: Світлові ефекти


Вага: 0 г.
Ширина: 60 мм.
Висота: 200 мм.
Довжина: 120 мм.Торгова марка: TM Play Smart
Упаковка: Коробка
Матеріал: Пластик

№: ss0051087


Цікавий та незвичайний телефон допоможе малюку всебічно розвиватись. Виготовлений з полімерних матеріалів, має вигляд кота з кнопками-фігурками на животику. Такий музично-розвиваючий телефон Том працює на батарейках, які легко замінити. Такий телефон оснащений звуковими та світловими сигналами. Легко попестити кота по щічці і він починає розказувати казку або починає сердитись. При натисканні кнопки Том називає цифру, колір та фігуру. Легко повторює сказані дитиною слова та речення. Забави з таким телефоном розвиватимуть память, логіку, увагу та збільшуватиме словниковий запас дитини. Музичний телефон - російськомовний.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее