Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Книга дитяча Дитяча творчість.STICK
Книга дитяча Дитяча творчість.STICK
Стать: Для всіх
Вік : від 3 до 6 років
Language:Україномовні


Вага: 62 г.
Ширина: 5 мм.
Висота: 285 мм.
Довжина: 205 мм.Торгова марка: ТМ Элвик
Упаковка: Без упаковки
Матеріал: Бумага

№: rv0015275


Книга-розмальовка з аплікаціями серії Дитяча творчість.STICK SKETCH» - це чудовий набір для творчості дівчаткам від 3 до 8 років. Він надзвичайно цікавий та повчальний. Розвиваємо моторику - навчаємо робити аплікації. Розвиваємо мислення - навчаємо підбирати колір та розмір. Розвиваємо мовлення - навчаємо складати розповідь за картинкою.

Книга містить 16 кольорів паперової самоклейки. Без ножиць і клею, безпечно, зручно та легко! Наклей самоклейку на сірі смужки, розфарбуй картинку, доповни деталі, яких не вистачає, по пунктирних лініях, і все готово!
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее