Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Заготівля для декорування FLC-055
Заготівля для декорування FLC-055
Стать: Для всіх
Вік : від 5 років


Вага: 0 г.
Ширина: 65 мм.
Висота: 5 мм.
Довжина: 80 мм.Торгова марка: ТМ Волшебная страна
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: rv0052910


Щасливе цуценя-пілот, одягнуте в шарф і літальний шолом з захисними окулярами, складе компанію кожному малюку, який любить подорожувати. Саме таке цуценя вирізьблене на якісній деревяній заготовці для декорування. Вона має приємний натуральний колір, безпечна для дітей. Бавлячись, маленькі пальчики дітей швидко розмалюють такого пілота фарбами або фломастерами. А веселі ігри з самостійно розмальованою іграшкою запамятаються надовго. Розваги з заготовкою проявляють у дітей цікавість до навколишнього світу, малюки вчаться акуратності та розвивають дрібну моторику пальців.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее