Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Кінетичний пісок  1 кг
Кінетичний пісок 1 кг
Стать: Для всіх
Вік : від 3 років


Вага: 1430 г.
Ширина: 50 мм.
Висота: 250 мм.
Довжина: 370 мм.Торгова марка: Другие бренды
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: rv0005283


Кожна дитина любить гратись у пісочниці. Запропонований набір дозволить батькам облаштувати таку пісочницю вдома. Адже у нього входить різнокольоровий кінетичний пісок 1 кг та різноманітні цікаві формочки для виробів з піску. Кінетичний пісок на 98 % складається зі звичайного очищеного піску і на 2 % зі спеціальної нетоксичної добавки, яка не дає йому висохнути, розсипатись, прилипати до інших поверхонь. Він дуже добре тримає надану йому форму, не бруднить рук, поверхонь, одягу. Кінетичний пісок - абсолютно безпечний, нетоксичний, а тому підійде для дітей від трьох років. Гра з ним чудово розвиватиме дрібну моторику рук, дитячу фантазію, навики ліплення та інші творчі здібності.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее