Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Набір для творчості: Вчимося Рахувати
Набір для творчості: Вчимося Рахувати
Набір для творчості: Вчимося Рахувати
Стать: Для всіх
Вік : Немає обмежень


Вага: 0 г.
Ширина: 50 мм.
Висота: 200 мм.
Довжина: 220 мм.Торгова марка: TM Jumbi
Упаковка: Без упаковки
Матеріал: Смешанный

№: rv0033162


Справжнім маленьким інженерам сподобається набір для творчості з дерева. Виготовлений з високоякісних, екологічно-чистих матеріалів. Набір для творчості складається з деревяних квадратиків з цифрами, фарб та пензлика. Поверхня квадратиків гладенька та приємна на дотик, її легко розмалювати акриловими фарбами. З таким набором легко проявляти свою творчість та фантазію і разом з тим вивчити цифри, основи арифметики та складати свої перші приклади.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее