Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Гра Твістер»
Гра Твістер»
Гра Твістер»
Стать: Для всіх
Вік : від 6 років


Вага: 340 г.
Ширина: 233 мм.
Висота: 58 мм.
Довжина: 245 мм.Торгова марка: ТМ Энергия плюс
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: ss0077504


Твістер - весела, рухлива гра для активної компанії. Той, хто виявиться більш гнучким, пластичним, хто зможе виповзати в буквальному сенсі з найскладніших ситуацій, той і переможе у грі. Завдання гри полягає у тому, щоб залишитися останнім на ногах, щоб не торкнутися ігрового килимка твістера колінами або ліктями. Гра складається з килимка, на якому нанесені кольорові круги та ігрової рулетки. Щоб почати гру потрібно покрутити рулетку, назвати колір і частину тіла, на які вкаже стрілка. Кожен гравець повинен спробувати помістити названу частину тіла на відповідний колір і не впасти. Гра триватиме поки не залишиться один гравець на ігровому килимку.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее