Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
ГрадоміноБременські музиканти
ГрадоміноБременські музиканти
Стать: Для всіх
Вік : від 5 років


Вага: 206 г.
Ширина: 20 мм.
Висота: 320 мм.
Довжина: 640 мм.Торгова марка: TM Artos ЧП Остапенко
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: ss0077224


Настільна гра-доміно «Бременські музиканти» - відмінний спосіб, щоб провести вечір у колі сімї чи приятелів цікаво і захоплююче. У неї можуть грати одночасно від двох до чотирьох учасників, яким потрібно буде пройти звивистий шлях по ігровому полю з допомогою фігурок і кубики. Крім того, в наборі також є картки для улюбленого багатьма розваги - доміно.

Ця версія відрізняється від класичної тим, що на фішках зображені герої знаменитого мультиплікаційного фільму «Бременські музиканти» - Принцеса, Детектив, Трубадур і група його друзів. Ці знайомі з дитинства персонажі обовязково привернуть увагу дитини і змусять пригадати найцікавіші епізоди і пісеньки з мультфільму. Іграшка виготовлена з картону, містить пластикові деталі. Підходить для участі 2-4 гравців.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее