ГрадоміноБременські музиканти
Стать: Для всіх
Вік : від 5 років


Вага: 206 г.
Ширина: 20 мм.
Висота: 320 мм.
Довжина: 640 мм.Торгова марка: TM Artos ЧП Остапенко
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный
№: ss0077224


Настільна гра-доміно «Бременські музиканти» - відмінний спосіб, щоб провести вечір у колі сімї чи приятелів цікаво і захоплююче. У неї можуть грати одночасно від двох до чотирьох учасників, яким потрібно буде пройти звивистий шлях по ігровому полю з допомогою фігурок і кубики. Крім того, в наборі також є картки для улюбленого багатьма розваги - доміно.

Ця версія відрізняється від класичної тим, що на фішках зображені герої знаменитого мультиплікаційного фільму «Бременські музиканти» - Принцеса, Детектив, Трубадур і група його друзів. Ці знайомі з дитинства персонажі обовязково привернуть увагу дитини і змусять пригадати найцікавіші епізоди і пісеньки з мультфільму. Іграшка виготовлена з картону, містить пластикові деталі. Підходить для участі 2-4 гравців.
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» – це найбільший в Україні дистриб’ютор дитячих іграшок, товарів для дітей, спорттоварів, канцтоварів та дитячої літератури. За два роки стрімкого розвитку нам вдалося перетворитися із молодої перспективної компанії у лідера своєї галузі.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Подробнее

Постачальникам

Компанія Grand Toys – це найбільший в Україні дистриб’ютор дитячих іграшок, товарів для дітей, спорттоварів, канцтоварів та дитячої літератури. Ми маємо 2 представництва у Дніпрі та Рівному площею понад 10 000 квадратних метрів. З нами працює більше 150 постачальників. А число наших постійних клієнтів сягнуло понад 12 000. З нами працюють брендові магазини, оптові компанії, великі і малі мережі маркетів для дітей, а також невеликі компанії, типу продуктових магазинів та інших неспеціалізованих крамниць.

Подробнее