Магазин игрушек Гранд Тойз

Кошик
 
Товарів: 0    Сума: 0 грн.
Каталог
 
Гра Монопол.UA»
Гра Монопол.UA»
Гра Монопол.UA»
Стать: Для всіх
Вік : від 5 років


Вага: 322 г.
Ширина: 50 мм.
Висота: 230 мм.
Довжина: 240 мм.Торгова марка: ТМ Энергия плюс
Упаковка: Коробка
Матеріал: Смешанный

№: rv0001530


Монопол.UA» - цікава стратегічна економічна настільна гра, в якій купують, орендують і продають свою власність. Гра розрахована для двох і більше осіб. Мета гри: використовуючи стартовий капітал, отримати максимальний прибуток та домогтися банкрутства інших гравців. Гра допоможе весело і змістовно провести час в колі рідних і друзів, розвиватиме стратегічне мислення, кмітливість і комунікативні навички.

Комплектація: ігрове поле, картки міст України, вулиць Києва, підприємств та ін., комплект спеціальних грошей, фішки - 4, кубики - 2, правила гри.
Теги [X]
 

Про компанію

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше 20000 позицій по дитячим іграшкам, канцелярії, спорттоварам та інших товарів для дітей.

Подробнее

Наші контакти

м. Дніпро, Дніпропетровська область, вул.Ударників, 27,
(097)043-86-86, (066)536-00-37

м.Рівне, Рівненська область, вул.Млинівська, 20,
(0362) 40-40-58 (095) 676-40-96
(096) 908-69-25

Подробнее

Доставка і оплата

Доставка в будь яку область Ураїни. Оплата приймається на розрахунковий рахунок, карту Приват банка, а також експедитором на торговій точці

Подробнее

Дисконтна програма

Компанія «GrandToys» зацікавлена ​​в довгострокових партнерських відносинах. Розмір знижки безпосередньо залежить від суми замовлень товару в місяць. Крім того діє бонусна система знижок, яка дозволяє нашим оптовим покупцям купувати товар на найвигідніших умовах.

Постачальникам

Компанія «Grand Toys» - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні, який динамічно розвивається. В асортимент товарів входить більше семи тисяч найменувань позицій дитячих іграшок, канцелярії, спорттоварів та інших товарів для дітей.

Подробнее